Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2017. augusztus 20-án:

Szentmisék rendje:

Csatár
Bocfölde

Hirdetések:

- aug. 26-án szombaton tartjűk Sohollár völgyében a hagyományos Vadász ünnepséget. Délelőtt 10 órakor kezdődik szentmise, melyet dr. Márfi Gyula érsek atya mutat be, majd ezt követően színes programokkal várják az érdeklődőket.
- A Szent Család óvoda kerek 20 éve indult Isten kegyelméből. Ezért hálaadó szentmisét tartanak az óvodában szeptember 1-én, 16:30 órakor, melyre  mindenkit szeretettel hívnak és várnak minden. A szentmisét dr. Székely János szombathelyi megyéspüspök mutatja be.
- a tanévkezdő Veni Sancte szentmisék szeptember 3-án lesznek templomainkban.
- az 52. Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus hároméves előkészülete pünkösdhétfőn megkezdődött. A kongresszus 2020-ban Budapesten lesz megtartva. Az Oltáriszentség vasárnapján, Úrnapján lett meghirdetve hivatalosan, dr. Erdő Péter bíboros körlevelével. Bővebben a NEK honlapján.
a Rózsafűzér imádsággal kapcsolatban egy igényes kiadvány készült, mely szemléletesen bemutatja  a Rózsafűzér használatát és a titikokat. A kiadvány 200 ft-os áron megvásárolható a sekrestyékben.
- dr. Márfi Gyula aranymiséje itt nézhető végig.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben.

-   a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni.

by FHabakuk Inc.®