Kezdőlap    Lelkiség    HIRDETÉS    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    Elérhetőségek   Fotóalbum

Hirdetések 2019. május 19-én:

Szentmisék rendje:

Vasárnap:
máj. 19.

Botfa
Bocfölde
Hétfő:
Nem lesz szentmise
Kedd:

Szerda:
19:00Csácsbozsok
Csütörtök:
Péntek:19:00
Szombat:8:00
Vasárnap:
máj. 26.

Botfa
Bocfölde

Hirdetések:

Csácsbozsokon májusban ez esti szentmisék végén Litániával köszöntjük égi édesanyánkat.
Csatárban májusban keddenként és szombatonként, délután 5 órától köszöntjük Litániával égi édesanyánkat a templomban.
a bérmálkozásra készülőknek templomi próba lesz szombaton de. fél 10 órakor a csatári templomban.
- az elsőáldozásra és bérmálásra készülő hittanosaink a héten adnak számot felkészültségükről (vizsgáznak). Foglaljuk őket imáinkba, hogy amit megtanultak arról bátran és ügyesen tanúskodjanak.
- BOTFÁN a Teréz anya imaközösség következő imaórája 2019. május 22-én, szerdán 18 órakor kezdődik a templomban.
- CSÁCSBOZSOKON az elsőáldozásra készülőknek szombaton templomi próba lesz 14:00 órakor.
- CSÁCSBOZSOKON a hegyi kápolnánál jövő szombaton ünnepeljük Szent Orbán napját.
- CSATÁR, BOCFÖLDE: az elsőáldozásra készülőknek szombaton templomi próba lesz 10:30 órakor a csa-tári templomban.
a szeptemberi eleji Medjugorje-i zarándoklat 5 nap/4 éjszaka. Végig Medjugorjéban lesz a szállás a templom szomszédságában. az ellátás félpanziós, tehát a szállás mellé reggeli és menü vacsora vár minket. A programból ízelítő: Medjugorjéban a kihagyhatatlan helyeket mind végig járjuk, azon kívül Horvátország Lourdes-át, Kravica vízesést, Mostar, Blagaj és Trogir városok nevezetességeit; és a lelki programok mellett (szentmisék, Szentségimádás) egy borkostolóra is elmegyünk. A zarándoklat díja 60.000 forint, 35 fő esetén. Ha többen elmegyünk, akkor még kedvezményesebb áron utazhatunk. Az ár nem tartalmazza a belépőket és a borkóstolót, ezek együttesen még 8-9000 forint (átszámítva). Részletek itt.

KÖZÖSSÉGI MEGHÍVÁSOK:

-    az egyházközségek Rózsafűzér társulatai várják új tagok jelentkezését. Jelentkezni középiskolás kórtól lehet. A társulat tagjai vállalják, hogy naponta kb. 10-15 percet imádkoznak a Szűz Anyához és havonta titkokat cserélnek. Más kötelezettség nincsen, cserébe a Szűz Mária különleges anyai gondoskodását kapják életükben. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

- a botfai Teréz anya imacsoport havonkénti imaórájához is lehet csatlakozni, hogy családunkért, egyházközségünkért, hazánkért és saját lelkünk üdvéért hathatósabban tudjuk Isten segítségét kérni. Érdeklődni Botfán Edit néninél, vagy a plébános atyánál lehet.

-  a csácsbozsoki Karizmatikus Imaközösség várja elkötelezett új tagok jelentkezését. Ajánljuk mindazoknak, akik az imádságban, a Szentlélek segítségével szeretnének komolyabb kapcsolatba kerülni Jézussal. Találkozásaink heti rendszerességgel vannak. Érdeklődni a plébános atyánál lehet.

by FHabakuk Inc.®