Kezdőlap    Lelkiség    Hirdetés    Programok    Szentmisék    Tudnivalók    Linkek    ELÉRHETŐSÉGEK    Fotóalbum

Szent Sebestyén Római Katolikus Plébánia

Levelezési cím:     8900 Zalaegerszeg, Csácsi u. 101.
Telefon/fax:    06 92 / 318 – 109
Plébános telefonja:    06 30 / 7237 – 059 + üzenetrögzítő!
Email cím:     csacsiplebania@gmail.com

Számlaszám:    OTP BAnk Nyrt. Zeg. - Római Katolikus Plébánia - 11749008-20116932

Hivatali ügyeket a csácsbozsoki plébánián lehet intézni. Hivatali nyitva tartás nincsen. A hétköznapi szentmisék előtt vagy után a legpraktikusabb a személyes ügyek intézése. (Ekkor biztosan ott van a plébános.) Ügyek intézéséhez az egyháziadó befizetéséről a nyugtát szíveskedjenek magukkal hozni.

Zalaegerszeg – Csácsbozsoki temető
Címe:     8900 Zalaegerszeg, Csácsi u. 101.
Fenntartója:   A csácsbozsoki egyházközség
A temető nyitva tartása: Minden nap 7:00 – 21:00
Gépkocsival behajtás lehetséges: előzetes engedéllyel.

Betegellátás:

A házaknál a sűrgősségi betegellátást Furján Gellért plébános rendezi. Amennyiben súlyosan megbetegszik
a rokonságban valaki vagy úgy érzik, hogy szeretett hozzátartozójuk halálán van,
telefonon hívja a fenti számok valamelyikét. Előfordulhat, hogy  az atya nem veszi fel, szíveskedjenek üzenetet hagyni!
Minden esetben szükség van a következő információkra: beteg neve, lakcíme, eset súlyossága, áldozni tud-e.

Azokhoz a betegekhez, akik kórházban vannak a kórház lelkész segítségét kérhetik.
A Zala Megyei Szent Rafael - zalaegerszegi kórház lelkészének az elérhetősége a következő:
Kovács Richárd atya: +3630/211-9359
A kórház kápolnában szerdán és vasárnap 16:30 órakor kezdődik katolikus szentmise!

A Vas Megyei - szombathelyi kórház
lelkészének az elérhetősége a következő:
Molnár Árpád atya: +3630/619-5474

by FHabakuk Inc.®